POZNAJ

A oto i one:

Cześć! Jestem Kasia i szalenie cieszę się, że możemy się poznać 😊
Na dobry początek kilka słów o mnie: w życiu codziennym jestem studentką pedagogiki (w tym roku piszę licencjat, więc trzymajcie kciuki!), harcerką i wielką miłośniczką psów wszelkiej maści, choć nie ukrywam, że szczególne miejsce w moim sercu zajmują „haszczaki” – osobiście dzielę dom z dwojgiem psotnych północniaków (Skadi♀️ i Bjørnem♂️).
Góry, natura, podróże małe i duże…oraz kawa – bez nich nie wyobrażam sobie mojego życia! Oprócz tego dobre jedzenie, ciepełko, gdy za oknem zawierucha, książki i Skandynawia.
Woła mnie nieznane, ciągnie na nieprzetarte szlaki i każe stale iść pod wiatr, a ja rozpościeram ramiona i łapię go w żagle. Gdy wracam, zawsze czeka na mnie dom i kubek ciepła podany przez najbliższych. Lubię to! 😊

Cześć, studiuję prawo. A tak w ogóle to jestem Marta. Od pewnego czasu interesuję się fotografią i to właśnie moje zdjęcia będziecie mieli szansę oglądać na naszym blogu.
W wolnym czasie przygotowuję się do MasterChefa (aka próbuję gotować), a ostatnio inspiruję się przede wszystkim kuchnią wegetariańską i wegańską.
Od niedawna interesuję się także ekologią i powoli planuję przejść na less waste’owy styl życia i chyba przede wszystkim o tym (no i może jeszcze trochę o gotowaniu) chcę pisać na babateam.
Poza tym uwielbiam podróże i mam nadzieję, że wspólnie z dziewczynami odkryjemy (i pokażemy Wam) wiele wspaniałych miejsc z całego świata, ale też w samej Warszawie.

I na koniec wisienka na torcie. Jestem Natalia i witam Was w mojej bajce.
Na co dzień najczęściej irytuję ludzi, takie małe hobby. Lubię zaszyć się w jakimś ustronnym miejscu z dobrą powieścią, sączyć napar z mięty i snuć własne pomysły na opowiadania, które mam nadzieję, że niedługo przeczytacie.
Przyjaciółka elfów, miłośniczka zimy, pasjonatka psiaków – mówiąc po krótce.
Zdradzę Wam tajniki ludzkiej psychiki – dowiecie się czym jest efekt Romea i Julii, które kraje mają najwyższy poziom cynizmu społecznego, jak zjednać sobie ludzi, jak rozdzielać role w zespole, ile jest opowieści o miłości. A wszystko dzięki wiedzy jaką wysysam studiując na wydziale psychologii na warszawskim SWPS.
Pobudzę do pracy Wasze ślinianki i połechcę podniebienia pysznymi daniami (najczęściej wegetariańskimi, szanujmy się). Pokażę świat literatury i magii, którą odkryjecie w życiu codziennym. Razem uratujemy świat!

Bawcie się dobrze w naszym małym internetowym zakątku. Rozgośćcie się, spróbujcie naleśników, skosztujcie domowej lemoniady.
I zostańcie, będzie nam przemiło.
Pozdrawiamy cieplutko i pamiętajcie, że nadchodzi zima, a wszystkie baby muszą trzymać się razem!

Zdjęcia: Justyna Grochowska